Běžecká revoluce

Peticenemocnicesusice.cz Běžecká revoluce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Nicholas Romanov

NÁZEV SOUBORU: Běžecká revoluce.pdf

POPIS

Dvojnásobný olympijský trenér a tvůrce běžecké metody Pose Method Nicholas Romanov, mezi jehož svěřence patří elitní běžci i hobíci, přichází svynikajícím průvodcem běžecké techniky, díky níž budete běhat rychleji a mnohem bezpečněji. Běh podle Pose Method je výsledkem více než pětadvacetilet zkoumání pohybů člověka a vývoje jednotného přístupu k technice běhu. Nikdy v minulosti žádná kniha o běhání nezačínala konstatováním, že se nejdřív musíte naučit běhat, až pak se můžete pustit do tréninku. Dokud totiž nezvládnete základní pohyby pro přirozený běh, budete své tělo jenom trápit a ve výsledku si spíš ublížíte. Tato kniha pomůže každému, aby se zlepšil a podal nejlepší výkon.

Běžecká revoluce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nicholas Romanov. Přečtěte si s námi knihu Běžecká revoluce na peticenemocnicesusice.cz

Velká říjnová běžecká revoluce

Wattmetr a běžecká revoluce Vydáno: 17.10.2019 Už tuto neděli se v Havířově uskuteční Havířovská 10 Playboy Atex Maraton, kdy se štafeta takřka 30 vybraných odvážlivců sestavená Petrem Vabrouškem pokusí o zdánlivě nemožné.
Běžecká revoluce - Nicholas Romanov Dvojnásobný olympijský trenér a tvůrce běžecké metody Pose Method Nicholas Romanov, mezi jehož svěřence patří elitní běžci i hobíci, přichází s vynikajícím průvodcem běžecké techniky, díky níž budete běhat rychleji a mnohem bezpečněji.