Mediumita spiritismus

Peticenemocnicesusice.cz Mediumita spiritismus Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Edgar Armond

NÁZEV SOUBORU: Mediumita spiritismus.pdf

POPIS

Pole mediumity je složité a její popis musí být bez literárních fantazií a bez osobních spekulací. Je to souhrn faktů, které se dokazují samy sebou a nikoliv teoriemi. Fakta podléhají neměnným a přirozeným zákonům ve vesmíru, které by měli být všem známy. Především těm, kteří se o mediumitu vážne zajímají, protože ona patří k všeobecnému dědictví lidstva. Přirozená mediumita je ideálem, kterého člověk touží dosáhnout a intuice je jednou z jejich pokročilých a dokonalých forem. Předpokládá znalost věci samé a styk s duchovními bytostmi... V další části knihy najdete: praktické práce spiritismu a spirituální léčení.

Mediumita spiritismus je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Edgar Armond. Přečtěte si s námi knihu Mediumita spiritismus na peticenemocnicesusice.cz

Mediumita armond edgar | Sleviste.cz

Mediumita spiritismus - Edgar Armond . Pole mediumity je složité a její popis musí být bez literárních fantazií a bez osobních spekulací. Je to souhrn faktů, které se dokazují samy sebou a nikoliv teoriemi. Fakta podléhají neměnným a přirozeným zákonům ve vesmíru, které by měli být všem známy.
Mediumita: Spiritismus - Edgar Armond v 24 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství.