Česko-anglický právnický slovník

Peticenemocnicesusice.cz Česko-anglický právnický slovník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Česko-anglický právnický slovník.pdf

POPIS

Čtvrté, aktualizované a doplněné vydání oblíbeného slovníku důkladně zpracovává více než 27 000 hesel a jejich terminologických spojení ze všech právních odvětví. Snaha o usnadnění práce se slovníkem a minimalizaci odkazů vedla k tomu, že některé termíny se objevují dvakrát – jde zejména o spojení adjektiv a substantiv, kdy určitý termín najdeme většinou jak pod příslušným jménem podstatným, tak přídavným.Pro toto vydání byla zvolena grafická úprava hesláře, která se osvědčila u jiných odborných slovníků vydávaných v našem nakladatelství. Uživatelé slovníku, tedy nejen tlumočníci a překladatelé, ale i právníci, kteří přicházejí do styku s anglickým právním textem, jistě ocení zvolenou pevnou vazbu.

Trávit čas knihou Česko-anglický právnický slovník! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Česko-anglický právnický slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Česko-anglický online slovník | Online-Slovník.cz

Všechny informace o produktu Kniha Česko-anglický právnický slovník 3. vydání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česko-anglický právnický slovník 3. vydání.
Tento slovník široce a vyváženě pokrývá pojmoslovní hlavních odvětví českého práva pozornost je věnována i ostatním odvětvím, jako jsou právo patentové, autorské, ochrany životního prostředí atd. Dílo je výsledkem dlouhodobého srovnávání českého práva a angloamerického právního systému. Slovník je určen pro manažery, ekonomy, překladatele a ...