J jako Jestřáb

Peticenemocnicesusice.cz J jako Jestřáb Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Helen Macdonald

NÁZEV SOUBORU: J jako Jestřáb.pdf

POPIS

Jako dítě byla Helen Macdonald rozhodnuta stát se sokolníkem, učila se odbornou terminologii a četla všechny klasické knihy. O několik let později, když její otec zemřel a ona hluboce truchlila nad jeho ztrátou, umanula si, že vycvičí vlastního jestřába. Ve Skotsku koupila Mabel za 800 liber a odvezla si jí domů do Cambridge, připravena pustit se do náročného trénování tohoto nejdivočejšího zvířete.H is for Hawk je poctivé svědectví o zkrocení dravého jestřábem, o boji se žalem a vlastní autorčinou nezkrotností. Je to kniha o paměti, přírodě a o tom, jak by bylo možné sladit smrt s životem a láskou.

Trávit čas knihou J jako Jestřáb! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu J jako Jestřáb a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Helen Macdonald | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví

J jako Jestřáb book. Read 7,827 reviews from the world's largest community for readers. Jako dítě byla Helen Macdonald rozhodnuta stát se sokolníkem, uči...
J jako Jestřáb je poctivé svědectví o zkrocení dravého jestřábem, o boji se žalem a vlastní autorčinou nezkrotností. Je to kniha o paměti, přírodě a o tom, jak by bylo možné sladit smrt s životem a láskou.