Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku)

Peticenemocnicesusice.cz Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Zbyněk Kašpar

NÁZEV SOUBORU: Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku).pdf

POPIS

Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat, či se na cestu na Apeninský poloostrov teprve chystají. Stojí slavná dolce vita opravdu za to? Lze vidět Neapol a nezemřít při tom?Proč si Sicilané navlékají o Velikonocích masky, co všechno je třeba překonat, když se Ital rozhodne oženit, a jak vyzrát na italského úředníka? Vraždy a hříchy papežů, manželské trampoty slavné Lucrezie Borgii, Casanovův útěk z vězení a zmizení Mussoliniho mrtvoly.Na stránkách knihy ožívají příběhy ze života slavných umělců Michelangela, Donatella, Rossiniho či Brunelleschiho. Složité zákruty italského života, příběhy italské historie, gastronomie a kultury. Jsou drsné, zábavné i tajemné a vyprávějí o minulosti i současnosti této krásné země. Kniha představuje Benátky, Florencii, Řím a mnoho dalších známých i méně proslulých italských měst prostřednictvím dramatických osudů a příběhů, které se v nich odehrály.Zábavné a zajímavostmi nabité čtení, které nebudete chtít odložit!

Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zbyněk Kašpar. Přečtěte si s námi knihu Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) na peticenemocnicesusice.cz

Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) / Nejlevnější knihy

Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat, či se na cestu na Apeninský poloostrov teprve chystají.
Kupte knihu Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) (Zbyněk Kašpar) s 12 % zľavou za 9.10 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.