Už dost, Šéfe

Peticenemocnicesusice.cz Už dost, Šéfe Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Zdeněk Pohlreich

NÁZEV SOUBORU: Už dost, Šéfe.pdf

POPIS

Vždycky jsem si myslel, že největším uměním je schopnost odejít včas. Pořad Ano, šéfe! asi určitě končí. Rád bych se s vámi podělil o svoje názory na podnikání v gastronomii a vzpomínky na nejlepší i nejhorší situace z natáčení. V knize najdete nejen fotografie a hlášky, ale hlavně mé nejoblíbenější recepty, které vám připomenou, že tohle řemeslo se dá dělat i dobře.

Hledáte knihu Už dost, Šéfe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Zdeněk Pohlreich? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Už dost, šéfe!, 1. epizoda | Prima

Už dost, šéfe! je český televizný pořad z oboru gastronomie.Je to pořad navazující na Ano, šéfe! V tomto pořadu se šéfkuchař a moderátor relace Zdeněk Pohlreich vrací do restaurací z pořadu Ano, šéfe! a zjišťuje, zda si restaurace udržely kvalitu nebo ne. V některých restauracích se změnili majitelé nebo se změnil personál.
Už dost, šéfe. 1 245 To se mi líbí · Mluví o tom (5). Šéf se vrací na místo činu. Tentokrát v roli revizora. Nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem můžete sledovat každou středu ve 21:45 na Primě.