O rakovině prsu beze strachu

Peticenemocnicesusice.cz O rakovině prsu beze strachu Image

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Miroslava Skovajsová

NÁZEV SOUBORU: O rakovině prsu beze strachu.pdf

Motto: „Rakovina budí oprávněnou obavu, stresující strach je však zbytečný."Letité profesní zkušenosti se staly autorce základem a podnětem pro publikaci, ve které se snaží navodit zdravou dávku obav z rakoviny prsní žlázy, ale zároveň odstranit nepatřičný strach z této časté nemoci. Čtivou formou a motivačním způsobem přijatelným pro všechny typy čtenářů se snaží odbourat generacemi předávané mýty, které se k problematice nádorů prsů vážou.Jednotlivé kapitolky se zabývají mimo jiné genetickými riziky, primární a sekundární prevencí rakoviny prsu, klinickými příznaky a léčbou zhoubných nádorů prsu, jakožto i následky neléčené nemoci.Důraz je kladen na význam mamografie a samovyšetřování prsu v rámci primární i sekundární prevence.Zvláštní kapitoly se věnují nádorům prsů u mladých žen, seniorek a také u mužů, zmíněna je i problematika vyšetřování prsů po estetických operacích.V závěru nalezne čtenář praktické odkazy na organizace žen s nádorovým onemocněním, mama helpy a další centra a aliance.Vše je vhodně doplněno názornými obrázky a schématy.

Trávit čas knihou O rakovině prsu beze strachu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu O rakovině prsu beze strachu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: O rakovině prsu beze strachu

Objednávejte knihu O rakovině prsu beze strachu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
O rakovině prsu beze strachu Prodej skončil O rakovině prsu beze strachu Letité profesní zkušenosti se staly autorce základem a podnětem pro publikaci, ve které se snaží navodit zdravou dávku obav z rakoviny prsní žlázy, ale zároveň odstranit nepatřičný strach z této časté nemoci.