Záhada červené ponožky

Peticenemocnicesusice.cz Záhada červené ponožky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Ursel Schefflerová

NÁZEV SOUBORU: Záhada červené ponožky.pdf

POPIS

Mladí čtenáři se mohou těšit na vtipné a svižně psané kriminální příběhy s hádankami. Hlavní postavou je komisař Kulíšek, který nikdy nezaváhá a bystře si poradí i s těmi nejzapeklitějšími případy. Postará se například o to, aby červená ponožka v polévce konzula nevedla k diplomatické roztržce, dopadne lupiče v přístavu i zloděje na trhu. Na konci každého příběhu je otázka pro mladé detektivy, kteří mohou ukázat, zda jsou stejně bystří jako komisař.

Záhada červené ponožky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ursel Schefflerová. Přečtěte si s námi knihu Záhada červené ponožky na peticenemocnicesusice.cz

Detektiv Klubko - Záhada červené ponožky - Ursel Scheffler ...

Inzerát Knížka Detektiv klubko - Záhada červené ponožky v okrese Hlavní město Praha, cena 40Kč, od lenka.kotrbova na Sbazar.cz. Popis: Prodám knížku Detektiv klubko - Záhada červené ponožky od nakladatelství Fragment. Knížka obahuje 13 detektivních příběhů a červenou lupu pomocí které dítě na konci každého příběhu objeví řešení.
Prodám dětskou knížku s detektivními příběhy Detektiv Klubko - Záhada červené ponožky. Je vhodná pro děti od 7 let. Kupovaná už na bazaru, stav dobrý, akorát poslední stránka je trochu natrhlá a šifrovací lupa prasklá..nicméně funkční. Vše viz.foto. Prodávám v perfektním stavu i další díl - Případ černého ducha, jukněte do inzerátů.