Léčba inzulinem a diabetes mellitus 2. typu

Peticenemocnicesusice.cz Léčba inzulinem a diabetes mellitus 2. typu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Jindřiška Perušičová

NÁZEV SOUBORU: Léčba inzulinem a diabetes mellitus 2. typu.pdf

POPIS

Kniha kolektivu autorů přizvaných přední českou diabetoložkou profesorkou Jindřiškou Perušičovou seznamuje odbornou veřejnost se současnými trendy v léčbě diabetu 2. typu inzulinem. Tyto teoretické závěry se opírají o závěry zahraničních studií, které jsou v knize čtenářům recenzní formou zprostředkovány. Celá problematika je dokumentována kazuistikami autorů. Kniha nabízí odpovědi alespoň na zlomek otázek, na které hledá v posledních letech odpověď světová diabetologie. Mezi takové stěžejní otázky patří: zda je léčba inzulinem indikována u diabetiků 2. typu, kdy má být eventuálně zahájena, u kterých diabetiků máme preferovat monoterapii inzulinem, nebo naopak kombinační léčbu inzulinem a perorálními antidiabetiky.

Léčba inzulinem a diabetes mellitus 2. typu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jindřiška Perušičová. Přečtěte si s námi knihu Léčba inzulinem a diabetes mellitus 2. typu na peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Léčba inzulinem a diabetes mellitus 2. typu | Knihy ...

Jak usnadnit život diabetes mellitus 2. typu? Jak to udělat, aby nezpůsobila vážné zdravotní problémy?Hlavní věc - musíte dodržovat pravidla výživy, nezapomeňte na léčbu inzulinem a bylinnou medicínou, pak bude život v této nemoci mnohem jednodušší. Postup je popsán níže..Diabetes mellitus je závažné onemocnění, které každoročně postupuje vysokou rychlostí.
Diabetes Mellitus 2. typu patří k nejčastějším formám cukrovky. Jaké jsou příznaky této civilizační choroby? Jak se projevuje? Co obnáší léčba cukrovky 2. typu? Je nutné vždy podávat inzulín? Podstatou onemocnění Diabetes Mellitus 2. typu je rezistence tkání vůči hormonu inzulinu, který je důležitou součástí metabolismu a podněcuje vstup glukózy do buněk.