Povesti slovenských hradov a zámkov - II. zväzok

Peticenemocnicesusice.cz Povesti slovenských hradov a zámkov - II. zväzok Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Jozef Michaláč

NÁZEV SOUBORU: Povesti slovenských hradov a zámkov - II. zväzok.pdf

POPIS

Pred každou povesťou o príslušnom historickom objekte sa môže čitateľ zoznámiť aj so stručným prehľadom jeho dejín. Originálna ručná umelecká knihárska práca.

Trávit čas knihou Povesti slovenských hradov a zámkov - II. zväzok! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Povesti slovenských hradov a zámkov - II. zväzok a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Povesti slovenských hradov a zámkov - II. zväzok ...

Mezi bratranci Howiem a Dannym byl vždycky zvláštní vztah. Když byli malí, byl Howie tím „divným", zatímco Danny byl zlatý hoch, co všechno umí. V dospělosti je to naopak: Danny nemá úspěch ani u žen, ani v práci a na stopě mu jsou věřitelé. Howard zbohatl, šťastně se oženil a - kdesi ve střední Evropě koupil hrad a pozval Dannyho, aby mu pomohl.
Pohádky a pověsti . Titul: Pohádky a pověsti Autor: Božena Němcová EAN: 9788073606268 ISBN: 80-7360-626-7 Nakladatel: Ottovo nakladatelství s.r.o. Rok vydání: 200711 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 230 x 190 mm Počet stran: 192 Váha: 992 g Jazyk: CZE Pohádky a pověsti - Božena Němcová O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku, Princ Bajaja, O hloupém Honzovi ...