Mexická legenda - Češi objevili závod La Carrera Panamericana

Peticenemocnicesusice.cz Mexická legenda - Češi objevili závod La Carrera Panamericana Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Petr Dufek

NÁZEV SOUBORU: Mexická legenda - Češi objevili závod La Carrera Panamericana.pdf

POPIS

Zkušený motoristický novinář Petr Dufek se tentokrát vydal za oceán, aby se stal bezprostředním svědkem startu dvou českých posádek v jedné z nejslavnějších světových automobilových soutěží, mexické Carreře Panamericaně. Zaznamenal jedinečný příběh o boji s nepřízní osudu, nezlomné vůli, kamarádství a radosti z úspěchu. Všímal si však i běžného života v této kouzelné středoamerické zemi. Publikace o rozsahu 160 stran je doplněna množstvím jedinečných fotografií a kompletním výsledkovým servisem.

Trávit čas knihou Mexická legenda - Češi objevili závod La Carrera Panamericana! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Mexická legenda - Češi objevili závod La Carrera Panamericana a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Recenzie Mexická legenda - Češi objevili závod La Carrera ...

Momentálně nejsou dostupné žádné produkty Sport-Press. Vítáme Vás, můžete se
Formule 2006/07 porovnaj ceny v 2 obchodoch od 12.65 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp FORMULE 2006/07 (PETR DUFEK) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk