Dům číslo 226

Peticenemocnicesusice.cz Dům číslo 226 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Jana Šrámková

NÁZEV SOUBORU: Dům číslo 226.pdf

POPIS

Každý dům má kromě adresy i svůj příběh. Někdo ho postavil, někdo v něm žil, myl okna, psal domácí úkoly a vysadil stromy v zahradě. V každé ulici musel stát jeden dům jako první a každá prababička byla jednou malá holka. Dorotka nad tím nikdy nepřemýšlela, dokud nepotkala podivné obří pachole. Vyprávění o domě na Letné od jeho postavení až do dnešních dnů, o tom, s čím si prababičky hrály a jak jezdili dědečkové na prázdniny.

Trávit čas knihou Dům číslo 226! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dům číslo 226 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dům číslo 226 / Nejlevnější knihy

Nakladatelství Běžíliška: Dům číslo 226 (Každý dům má kromě adresy i svůj příběh. Někdo ho postavil, někdo v něm žil, myl okna, psal domácí úkoly a vysadil stromy v zahradě. V každé ulici musel stát jeden dům jako první a každá prababička byla jednou malá holka.)
Kupte knihu Dům číslo 226 (Jana Šrámková, Andrea Tachezy) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.