Pivandr

Peticenemocnicesusice.cz Pivandr Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Kryštof Materna

NÁZEV SOUBORU: Pivandr.pdf

POPIS

Průvodce po vybraných 25 pivovarech Středočeského kraje. Současně album na upomínkové samolepky, které budou v pivovarech k dostání. První díl série, která hodlá pokrýt celou Českou republiku.Knížka provádí po pivovarech Vysoký Chlumec, Kostelec nad Č.l., Klášter, Kutná Hora, Krušovice, Lobeč u Mšena, Zbraslavice, Únětice, Nymburk, Benešov, Mutějovice, Lety, Sedlec-Prčice, Slaný, Jince, Kounice, Zadní Třebaň, Podlesí, Sedlčany, Dolní Břežany, Mělník, Nupaky, Kněžičky, Dědkův Mlýn a Řevničov.

Trávit čas knihou Pivandr! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pivandr a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pivandr - Kryštof Materna, brožovaná vazba, český jazyk ...

Co je to Pivandr? Je to nasnadě, je to pouť, dobrodružství, vandr, cesta probouzející žízeň a přirozeně končící příjemným posezením u piva. Malebná česká krajina k vandrování přímo vybízí, a tisíciletá česká tradice vaření piva, v posledních letech ještě navíc se snoubící s nespočtem nově vznikajících
Alba Pivandr dostane k narozeninám v květnu. Jana. Hodnocená nabídka: Pivandr: průvodce českými pivovary pro sběratele. 12. 3. 2020 Věra Úžasný výběr míst s pivovary, kam už se těším a jistě všude ochutnám výborné pivko! Hodnocená nabídka: Pivandr: průvodce českými pivovary pro sběratele.