Odvrácená tvář lásky

Peticenemocnicesusice.cz Odvrácená tvář lásky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Colleen Hoover

NÁZEV SOUBORU: Odvrácená tvář lásky.pdf

POPIS

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností.Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…

Trávit čas knihou Odvrácená tvář lásky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Odvrácená tvář lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky je první knihou, kterou od této autorky mám a jsem hrozně ráda, že se mi dostala do rukou! Je opravdu krásná a já ji mohu jen a jen doporučit! :) Ajka 10.01.2020 12:35. Přidejte své hodnocení: Vaše jméno: Hodnocení knihy:
Odvrácená tvář lásky kniha od: Colleen Hoover. 89 % 1 451 hodnocení ...