Boxer

Peticenemocnicesusice.cz Boxer Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Herta F. Kraupa-Tuskany

NÁZEV SOUBORU: Boxer.pdf

POPIS

Bystrý pes do rodiny i do práce.Boxer je pes přítulný a inteligentní, má velký temperament, miluje děti a je to také spolehlivý hlídač. Klíčem ke spokojenému soužití s boxerem je zajisté porozumění psí povaze a chování: Čím láskyplněji, ale také důsledněji budete se svým boxerem zacházet, tím více radosti s tímto věrným společníkem zažijete. Autorka předává čtenářům své dlouholeté zkušenosti, jež jistě dobře poslouží začátečníkům, ale ocení je i pokročilí chovatelé. Najdete tu kapitolky o správném krmení, péči i výchově a spoustu praktických tipů.Příručka je vybavena 27 barevnými fotografiemi a 22 kresbami.

Boxer je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Herta F. Kraupa-Tuskany. Přečtěte si s námi knihu Boxer na peticenemocnicesusice.cz

MIL ANUNCIOS.COM - Boxer. Compra-venta de perros boxer ...

Belfastský boxer a vojak IRA Danny Boy Flynn sa po štrnástich rokoch vracia z väzenia a snaží sa znovu vrátiť do normálneho života. Jeho bývalá láska je však už medzitým vydatá za iného uväzneného člena IRA. Danny ďalej boxuje a v jeho telocvični sa stretávajú katolíci i protestanti.
Ultimate Boxer Dog Compilation NEW - Duration: 10:19. Sad Cat 678,847 views. 10:19. La Cría del Perro Raza Bóxer - TvAgro por Juan Gonzalo Angel - Duration: 22:55. TvAgro 275,850 views.