Podminované dětství

Peticenemocnicesusice.cz Podminované dětství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Heinz-Peter Röhr

NÁZEV SOUBORU: Podminované dětství.pdf

POPIS

Knihy uznávaného německého psychoterapeuta jsou už dlouho a s velkou odezvou čteny i v češtině. Například Zneužití: Léčba následků sexuálního či emočního násilí, Cesty úzkosti a deprese, Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti a jiné. Pro šťastný život, dosažení profesního úspěchu, harmonického partnerství i uchování zdraví bývají rozhodující sebejistota a nezávislost. Jsou-li tyto vlastnosti z rozličných důvodů oslabeny či dokonce destruovány, může dojít ke strádání, depresi či psychickému zhroucení. Neradostné či deformované dětství například v důsledku absence jednoho z rodičů může vést ke zrodu depresivní, narcistické, závislé, hysterické, obsedantní, schizoidní či sexuálně traumatizované osobnosti. Autor navrhuje originální, důkladně propracované, přitom však jednoduché korekce, jež dávají šanci obdobně nepříznivým sudbám uniknout. Kniha H.-P. Röhra poslouží nejen jako klíčová pomůcka strádajícím, ale i jako převratný studijní materiál psychoterapeutům, psychologům, lékařům, osobním koučům a dalším.

Trávit čas knihou Podminované dětství! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Podminované dětství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Podminované dětství - Heinz-Peter Röhr, brožovaná vazba ...

Podminované dětství. Röhr, Heinz-Peter. Vydání: Dialog 2015 ... Neradostné či deformované dětství například v důsledku absence jednoho z rodičů, může vést ke zrodu depresivní, narcistické, závislé, hysterické, obsedantní, schizoidní či sexuálně traumatizované osobnosti. Autor navrhuje originální, důkladně ...
Podminované dětství - Heinz-Peter Röhr . Knihy uznávaného německého psychoterapeuta jsou už dlouho a s velkou odezvou čteny i v češtině. Například Zneužití: Léčba následků sexuálního či emočního násilí, Cesty úzkosti a deprese, Narcismus - vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti a jiné.