Pulz

Peticenemocnicesusice.cz Pulz Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: John Lutz

NÁZEV SOUBORU: Pulz.pdf

POPIS

Během převozu sériového vraha do věznice s nejpřísnější ostrahou udeří hurikán. Ostře sledovaný pasažér obrněného vozu beze stopy zmizí. Vládne sice všeobecné přesvědčení, že běsnění živlů nemohl přežít, ale jistotu nemá nikdo.To bylo před dlouhými deseti lety. Na transsexuálního zabijáka, který si nechával říkat Daniel Daniella, už svět téměř zapomněl. Teď se ale hrůzné vzpomínky znovu derou na povrch, protože bylo nalezeno několik zavražděných obětí – a modus operandi až příliš silně připomíná pohřešovaného vraha.Mohl Daniel Daniella skutečně hurikán přežít? Rozhodl se pokračovat ve svém hrůzném běsnění, na němž on osobně neshledává nic špatného? Anebo je někdo jeho činy natolik fascinován, že hodlá svůj bizarní vzor napodobit? Ať už je pravda jakákoli, detektiv Frank Quinn má plné ruce práce. Ví totiž, že každý den, kdy zůstává vrah na svobodě, může stát další lidský život.

Pulz je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor John Lutz. Přečtěte si s námi knihu Pulz na peticenemocnicesusice.cz

Krevní tlak a pulz: Co jejich hodnoty napoví? | uLékaře.cz

Srdeční pulz lze vyhmatat i na vnitřní straně paže mezi bicepsem a tricepsem - toto místo se používá při nedokrevnosti horní končetiny a při zjišťování srdečního tepu u miminek. Tepová frekvence. Tepová frekvence je údaj, který hodnotí počet tepů za minutu.
Mohu užívat při léku Eliquis 5mg na ředění krve a Ebixi jako doplněk Lecitin a v případě ano,tak který-sojový,slunečnicovy nebo řepkový? Prosím ještě o jednu radu.Léčím se s vysokým KT-mám fibrilaci síně,nepravidelný zvýšený pulz a beru lék Colucombi40mg .Na nespavost jsem dostala lék Mirtazapin...