Divočarka: Poselství poštolky

Peticenemocnicesusice.cz Divočarka: Poselství poštolky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Lene Kaaberbol

NÁZEV SOUBORU: Divočarka: Poselství poštolky.pdf

POPIS

Pokračování magické fantasy prodané do více než 17 zemí světaKlára Asková je nenápadná dvanáctiletá dívka. Nečekaně zjistí, že je divočarka s nadpřirozenými schopnostmi a posláním porazit zlovolnou opeřenou bytost, která si říká Chiméra. Když jednoho dne zmizí Klářin nejlepší kamarád Oskar, je jí hned jasné, že po něm bude policie pátrat marně. Vydá se ho hledat na vlastní pěst do divočarského světa. Musí v sobě najít sílu přemoct temnou magii a zachránit z osidel Chiméry nejen Oskara, ale také další divočary, začarovaná zvířata a tajemný Zápudov.Poselství poštolky je druhý příběh z magické fantasy řady nejprodávanější skandinávské autorky pro děti Lene Kaaberblové. Napínavý příběh prodaný ve více než 17 zemích světa vypráví o divočarech, přátelství, odvaze a lásce ke zvířatům.

Trávit čas knihou Divočarka: Poselství poštolky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Divočarka: Poselství poštolky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

E-kniha: Divočarka: Poselství poštolky | Knihy.ABZ.cz

Kupte knihu Divočarka Poselství poštolky (Lene Kaaberbolová) s 24 % slevou za 187 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 13 miliónů titulů.
Divočarka Poselství poštolky 249,-218,-Skladem > 10 ks. Koupit. Divočarka Poselství poštolky Klára Asková je nenápadná dvanáctiletá dívka. Nečekaně zjistí, že je divočarka s nadpřirozenými schopnostmi a posláním porazit zlovolnou opeřenou bytost, která si říká Chiméra. Když jednoho dne zmizí Klářin nejlepší ...