Somatologie

Peticenemocnicesusice.cz Somatologie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

AUTOR: Ivan Dylevský

NÁZEV SOUBORU: Somatologie.pdf

POPIS

Dylevského Somatologie je již klasická učebnice pro zdravotní školy a nižší stupně lékařských fakult. Vzhledem k měnícím se trendům a vývoji, byla učebnice několikrát přepracovávána a současná podoba učebnice Somatologie je výsledkem kritického zhodnocení různých verzí původního textu, vycházejících v posledních deseti letech. Vzhledem k současnému a předpokládanému vývoji našeho školství, odpovídá učebnice nejen požadavkům výuky somatologie na zdravotnických a vyšších zdravotnických školách, ale i potřebám studentů, kteří se na různých typech středních škol připravují ke studiu na lékařských fakultách a na dalších typech škol s biomedicínským zaměřením. Širokému spektru těchto uživatelů je přizpůsoben rozsah, forma a obsah učebnice i typ ilustrací. Učebnice somatologie člověka se tak blíží běžnému evropskému standardu příruček obdobného zaměření.

Somatologie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivan Dylevský. Přečtěte si s námi knihu Somatologie na peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Somatologie - Ivan Dylevský | Knihy.ABZ.cz

Somatologie - Pracovní sešit pro střední zdravotní školy. UčebniceMapy.cz. Rok vydání: neuveden ISBN: 9788024729893
Somatologie patří ke stěžejním předmětům na zdravotnických školách. Správné pochopení a osvojení si vědomostí z této oblasti je nezbytným předpokladem pro studium dalších zdravotnických předmětů, které ze somatologie vycházejí a navazují na ni.