Tanec lovců lebek

Peticenemocnicesusice.cz Tanec lovců lebek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Zdeněk Šmíd

NÁZEV SOUBORU: Tanec lovců lebek.pdf

POPIS

Vodáčtí hrdinové knih Zdeňka Šmída za sebou mají dlouhou cestu. Žádná česká řeka zrovna není v dohledu - v pralese na Borneu kolem nich teď tančí domorodci a vodáci Bongo, Sumec a Keny zjišťují, že i když zdejší lovec lebek sem tam někoho sežere, neznamená to ještě, že by to nemohl být slušný člověk. Tanec lovců lebek aneb Proč bychom se nevrátili je posledním z vyprávění o vodácké partě, kterou Zdeněk Šmíd před více než třiceti lety představil v legendární knize Proč bychom se netopili aneb Jak se jezdí na vodu. Poté, co se svými vodáky navštívil v netradičních cestopisech Maroko, Latinskou Ameriku i Aljašku, je tentokrát zavádí do Singapuru, Thajska, Malajsie a nakonec i do bornejského pralesa. Cestování s vodáky Zdeňka Šmída bylo vždycky pozoruhodná jízda - a nasazené tempo nepolevuje ani tentokrát, na jejich poslední výpravě.

Trávit čas knihou Tanec lovců lebek! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Tanec lovců lebek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tanec lovců lebek - Zdeněk Šmíd — Kniha.cz

Tanec lovců lebek aneb Proč bychom se nevrátili je posledním z vyprávění o vodácké partě, kterou Zdeněk Šmíd před více než třiceti lety představil v legendární knize Proč bychom se netopili aneb Jak.. Zobrazit celý text.
Poznal, jak se žije s varany, zúčastnil se tradičních oslav lovců lebek a zatančil si rituální tanec. Šest provázaných epizod a šest tisíc kilometrů po ostrovech Jáva, Bali, Lombok, Komodo, Flores a Alor skýtá rozsáhlý prostor pro skutečné poznání jižní části Indonésie.