To nejlepší, co máme

Peticenemocnicesusice.cz To nejlepší, co máme Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Griet Op de Beeck

NÁZEV SOUBORU: To nejlepší, co máme.pdf

POPIS

Citlivý román o krizi středního věku, stínech minulosti, hledání sebe sama a nalézání druhých.Lucas je na konci sil. V kariéře soudce se mu nepodařilo naplnit mladické ideály, ubíjí ho dlouholeté manželství a straší ho vlastní minulost. Jednoho dne se uprostřed soudního líčení sebere a uteče - ze soudní budovy, z dosavadního života. Aniž ví, co přesně hledá, zastaví se na mostě sebevrahů…Díky této události dostává jeho život nový směr. V dobrovolné izolaci od soukromého i pracovního světa se Lucas pokouší rozklíčovat dávné prožitky a pocity, které ho nepřestávají traumatizovat a ovlivňovat.To nejlepší, co máme je první díl plánované trilogie, v níž se Griet Op de Beecková pouští do citlivých osobních témat. Ve třech románech chce dát prostor třem různým úhlům pohledu na stejné téma. Protože jisté věci se zkrátka špatně vysvětlují.

Hledáte knihu To nejlepší, co máme? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Griet Op de Beeck? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Zbyněk Fiala: Nejlepší nepřítel, co máme

To ale netušil, co to vlastně je... To nejlepší, co máme | Prima Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
To nejlepší, co máme - Griet Op de Beecková . Citlivý román o krizi středního věku, stínech minulosti, hledání sebe sama a nalézání druhých. Lucas je na konci sil. V kariéře soudce se mu nepodařilo naplnit mladické ideály, ubíjí ho dlouholeté manželství a straší ho vlastní minulost.