Noc templářů

Peticenemocnicesusice.cz Noc templářů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Rebecca Hohlbein

NÁZEV SOUBORU: Noc templářů.pdf

POPIS

Německo, několik let před narozením Davida, posledního templáře: devatenáctiletý Saša a jeho mladší sestra Charlotta se náhodně připletli k přepadení banky.Šílený lupič obklíčený policií ohrožuje Charlottu zbraní a pak začne střílet kolem sebe. Než ale dojde k nejhoršímu, je zneškodněn neznámým mužem, který však hned poté beze stopy zmizí. Po celé týdny trvajícím hledání mladí lidé tajemného zachránce přece jen najdou: žije po boku členů tajemného řádového společenství, Sionského převorství, které se rozhodlo vycvičit Sašu jako rytíře a dostat jej do řad templářů. Všechno ale nakonec dopadne jinak - místo Saši je k templářům propašována jeho sestra...

Trávit čas knihou Noc templářů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Noc templářů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Noc templářů | Fantasyobchod.cz

Kniha Noc templářů, kterou napsali Wolfgang a Rebecca Holbeinovi, je první díl populární fantasy. Druhý díl s názvem Krev templáře vyšel minulý rok a je čtenářům dobře znám. Noc templářů odkazuje na podobnou myšlenku křesťanské mytologie jako slavný román Dana Browna Šifra mistra Leonarda.
Noc templářů Rebecca Hohlbein, Wolfgang Hohlbein. 259 Kč . 207 Kč ...