Cizinec z Cornwallu

Peticenemocnicesusice.cz Cizinec z Cornwallu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Liz Fenwick

NÁZEV SOUBORU: Cizinec z Cornwallu.pdf

POPIS

Román plný romantiky a intrik, odehrávající se na nádherném pobřeží Cornwallu. Když je její samotářská babička již neschopná se o sebe starat sama, Gabriella se odstěhuje do daleké chaty ve Frenchmanově zátoce, která byla babiččiným domovem po celá léta. Babička Jaunty je sice uznávaná umělkyně, ale stále jí tíží vzpomínky na minulost – na válku a zejména na potopení lodi Lancasterie. Vše se zdá být v pořádku, dokud se neobjeví uprostřed bouře cizinec, který hledá pomoc. Fin je okouzlen prostředím a postupem času je vtažen do života Gabe a Jaunty a objevuje s nimi jejich příběh plný zrady a otázek týkajících se identity.

Cizinec z Cornwallu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Liz Fenwick. Přečtěte si s námi knihu Cizinec z Cornwallu na peticenemocnicesusice.cz

Pod nebem Cornwallu - Fenwick Liz | Knihy Dobrovský

O čem je kniha Cizinec z Cornwallu? Román plný romantiky a intrik, odehrávající se na nádherném pobřeží Cornwallu. Když je její samotářská babička již neschopná se o sebe starat sama, Gabriella se odstěhuje do daleké chaty ve Frenchmanově zátoce, která byla babiččiným domovem po celá léta.
Cizinec z Cornwallu je třetí knihou této anglické autorky a na mě v knihovničce ještě čeká její Dům z Cornwallu. Mé váhání se začíst bylo zdlouhavé, ale po prvních stránkách jsem již knihu nedokázala odložit. Ačkoliv nejsem příznivcem přílišné romantiky, tady jsem ji zvládla prožívat tak, jak se má.