Avignonské proroctví

Peticenemocnicesusice.cz Avignonské proroctví Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Pascal Fontanille

NÁZEV SOUBORU: Avignonské proroctví.pdf

POPIS

Dobrodružný román s prvky mystiky, zločinu a středověké historie, v němž nechybí láska, nenávist a především osudová rodinná tajemství… Příběh nás zavádí do nádherného papežského paláce v Avignonu, jehož hrdé a neprostupné zdi skrývají mnohá tajemství. Mezi nimi je jedno, pro které se už po celá staletí vraždí, rozvrací rodiny a ničí lidské osudy – Avignonské proroctví předpovídá budoucnost světa a kdo zná budoucnost, má v rukou absolutní moc. Hrdinkou románu je mladá historička Estelle, asistentka kurátora papežského paláce, která pochází ze starobylého rodu Esperanzů, od pradávna osudově spojeného s palácem v Avignonu. Nemůže tušit, že právě vrcholí boj mezi skupinami, které se snaží za každou cenu získat tajemný dokument ... Děj románu je inspirován místní legendou, podle níž měl papež Jan XXII., zvolený v roce 1316, objevit dokument, považovaný původně za Nostradamovo proroctví, které předpovídá budoucnost lidstva až do roku 4000, a poté ho měl ukrýt údajně v papežském paláci v Avignonu.

Hledáte knihu Avignonské proroctví? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Pascal Fontanille? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Avignonské proroctví (Pascal Fontanille, Emmanuelle Rey ...

Příběh nás zavádí do nádherného papežského paláce v Avignonu, jehož hrdé a neprostupné zdi skrývají mnohá tajemství. Mezi nimi je jedno, pro které se už po celá staletí vraždí, rozvrací rodiny a ničí lidské osudy - Avignonské proroctví předpovídá budoucnost světa a kdo zná budoucnost, má v rukou absolutní moc.
Praha - Historická fakta, mystiku a fantazii autorů Pascala Fontanillea a Emmanuelle Rey-Magnanové propojuje osmidílný francouzsko-švýcarský seriál Avignonské proroctví, který počínaje dneškem uvede vždy ve čtvrtek večer Česká televize.