Čekanka

Peticenemocnicesusice.cz Čekanka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Julia Quinnová

NÁZEV SOUBORU: Čekanka.pdf

POPIS

Další kniha z oblíbené série o Bridgertonových. Colina Bridgertona už unavovalo, že ho lidé považují pouze za okouzlujícího hejska. A nejvíc mu vadilo, že všichni hltali klepy z pera lady Whistledownové, která se o něm zmiňovala snad v každém ze svých sloupků. Po návratu z ciziny však zjistil, že se mnohé změnilo – především jeho stará dobrá kamarádka Penelope. Co může tajit floutek a co dívka, kterou už každý považuje za starou pannu? A mohou mít vůbec něco společného?

Čekanka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Julia Quinnová. Přečtěte si s námi knihu Čekanka na peticenemocnicesusice.cz

Čekanka - zázračný plevel | CelostniMedicina.cz

Čekanka je vytrvalá bylina z čeledi čekankovitých dosahující výšky i více než jednoho metru. Lodyha je hranatá, listy podlouhlé, květy nápadné, blankytně modré. Roste hojně na mezích, lukách, příměstských parcích a dalších travnatých plochách. Roste na většině míst Evropy, najdeme ji v Africe a Asii.
Popis: Čekanka je vytrvalá bylina, která dosahuje výšky až jeden metr.Tuto rostlinu můžeme nalézt hojně v okolí cest, polí či luk. Léčivé účinky: Má antiparazitní účinky.