Slavní faraoni

Peticenemocnicesusice.cz Slavní faraoni Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: T.G.H. James

NÁZEV SOUBORU: Slavní faraoni.pdf

POPIS

Výpravná publikace, zaměřená na nejvýznamnější období historie starověkého Egypta, je věnována dvěma panovníkům - chlapeckému panovníku Tutanchamonovi a dobyvateli Ramessovi II. Poutavé texty popisují období jejich vlády, poklady z Tutanchamonovy hrobky a život Ramesse jako bojovníka, stavitele, ale i manžela a otce. Autorem knihy plné nádherných fotografií a názorných kreseb je jeden z předních egyptologů.Vyšlo také ve větším formátu.

Trávit čas knihou Slavní faraoni! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Slavní faraoni a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Slavní faraoni od 516 Kč v 3 obchodech - Literatura faktu ...

Všechny informace o produktu Kniha Slavní faraoni, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Slavní faraoni. Slavní faraoni od 333 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Faraoni se živí krví. Klidně tou vaší. Milují syrové maso, klobásky, šunku a živí se i krví. Jejich hnízda jsou díky teplu ideálním semeništěm mikrobů, a to i proto, že jsou schopni se živit výkaly. A co hůř: neúčinkují na ně běžné insekticidy, naopak.