Maroko

Peticenemocnicesusice.cz Maroko Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Jan Dodd

NÁZEV SOUBORU: Maroko.pdf

POPIS

Prohlédněte si starověká a exotická města, okuste drsnou krásu pouště a osvěžte se na plážích. Tento průvodce vás zasvětí do vřelosti a barvitosti Maroka.* dobře se najezte a prozíravě nakupujte – zvláštní kapitoly o jídle a uměleckých řemeslech vám poradí, jak na to* kapitola o trekkingu vás zavede do marockých hor* pohovořte si s místními obyvateli – nabízíme vám slovníčky s francouzskými, arabskými a berberskými výrazy* 70 podrobných map včetně barevné mapy země

Trávit čas knihou Maroko! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Maroko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Maroko 2020 | Zájezdy.cz

Maroko Území Marockého království (Al-Mamlaka al-Maghribíja), nejzápadnější země severní Afriky, bylo ve své dlouhé historii spravováno Kartáginci, Římany, Araby i Evropany.Každá civilizace svým způsobem ovlivnila původní berberské obyvatelstvo a dnešní Maroko je tak směsicí několika kultur.
Maroko, dovolená u dvou moří. Na severozápadě Afriky se rozkládá Maroko, jehož pobřeží omývá Atlantský oceán a Středozemní moře.Stejně pestré je i jeho vnitrozemí, zahrnující pod trojicí podnebných pásů nekonečnou Saharu, úrodné nížiny kolem četných řek i sněhem pokrytá pohoří v čele s Vysokým Atlasem.