Grilování, rožnění a uzení

Peticenemocnicesusice.cz Grilování, rožnění a uzení Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Lea Filipová

NÁZEV SOUBORU: Grilování, rožnění a uzení.pdf

POPIS

Bezvadný průvodce pro přípravu gastronomického zážitku počínaje vhodným oblečením, prostíráním a konče nápojem na rozloučenou, příručka plná vynikajících receptů, které vám zpříjemní krásné chvíle s přáteli. Na rozdíl od jiných kuchařek tu však naleznete nejen spoustu návodů na přípravu šťavnatých steaků, kotlet, špízů, kuřátek na rožni, grilovaného rybího či mletého masa, ale i tipy na vhodné doprovodné dobroty, jako dipy, saláty, přílohy, ovoce, dezerty, moučníky. Nechybí ani nápoje hodící se právě pro takovou příležitost.

Grilování, rožnění a uzení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lea Filipová. Přečtěte si s námi knihu Grilování, rožnění a uzení na peticenemocnicesusice.cz

Otočné rožně a motorky | Zahradni-grily.com

Nepostradatelné koření na kuře pro domácí kuchyně i profesionální provozy. Upéct kuře není těžké, ale upéct nebo grilovat kuře tak, aby bylo šťavnaté a voňavé, to chce trochu zkušeností, hodně fantazie a především kvalitní koření na kuře.V naší nabídce najdete koření na kuře a lá bažant, koření na kuře orientální.
Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Jídla, kuchyně a kuchařství > Grilování.