Protiúder

Peticenemocnicesusice.cz Protiúder Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Aaron J. Klein

NÁZEV SOUBORU: Protiúder.pdf

POPIS

První úplný přehled o mnichovském masakru (založený na citlivém přístupu ke klíčovým postavám, které o něm předtím ještě nikdy nevypovídaly) a o izraelské odplatě – vražedné, přísně tajné, třicet let trvající protiteroristické kampani s cílem zničit vrahy. Aaron Klein zpovídá agenty Mosadu i jiných tajných služeb a postupně odkrývá nánosy mýtů a dezinformací. Dlouho utajované informace o odvetných akcích Mosadu. Překlad: Dana Šimonová

Trávit čas knihou Protiúder! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Protiúder a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Seriál Protiúder online ke shlédnutí | Sosac.ph, sosac.to ...

Protiúder (TV seriál) Strike Back; Akční / Drama / Thriller. Velká Británie / USA, 2010-2020, 57 h 25 min (Minutáž: 43-48 min) Režie: Daniel Percival, Michael J. Bassett, Stephen Woolfenden, Bill Eagles, Brendan Maher, Debs Paterson, Edward Hall, Alex Holmes, Paul Wilmshurst, Steve Shill, Mark Everest, Julian Holmes.
Seriál Protiúder online ke shlédnutí na sosac.tv. Napínavý thriller s dějem, který koresponduje s událostmi dnešní doby se soustředí na dva členy přísně tajné antiteroristické organizace, známou pod názvem Section 20: britského seržanta Michaela Stonebridge a bývalého amerického vojáka Damiena Scotta.