Nový začátek

Peticenemocnicesusice.cz Nový začátek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Renata Angelo

NÁZEV SOUBORU: Nový začátek.pdf

POPIS

Vyhlídka změny je zčásti vzrušující a zčásti děsivá. Je však klíčem k úspěchu, bohatství a skutečnému uspokojení z vaší práce a ve vašem životě.Nový začátek Briana Tracyho poodhaluje roušku tajemství hledání skutečně nového začátku – dělá tlustou čáru za vaší minulostí, startuje kariéru a život, po kterých jste vždy skrytě toužili.Začněte znovu a lépe!Kniha, která od základu změní váš život, vám ukáže, jak:Zjistit, co je pro vás opravdu důležité.Zatočit s prokrastinací.Ovládnout vaši kariéru – jednou provždy!Nalézt ve všem nečekaném a zdánlivě negativním příležitost k růstu.Zvýšit váš potenciál vydělávat – za hranici vašich nejodvážnějších snů!Získat sebedůvěru riskovat a odhodlat se k zásadním krokům, které se vyplatí.Díky Tracyho metodě o sedmi krocích získáte odvahu – odvahu riskovat, odvahu k zásadním rozhodnutím, která vás v životě posunou dál, zatímco budete stát nohama na zemi.

Nový začátek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Renata Angelo. Přečtěte si s námi knihu Nový začátek na peticenemocnicesusice.cz

Cesty domů, 16. epizoda - Nový začátek | Prima

90. epizoda - Nový začátek 28.01.2020 - Když Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře, a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu.
Nový začátek. Bellča, naše milovaná bílá fenka samojeda, má čtyři roky. Je stejně stará jako moje atletická kariéra. Skoro se dá říct, že symbolizuje můj vývoj závodnice v maratonu, která během pár let překonala národní rekordy, získala bronz na mistrovství Evropy a sedmé místo v New Yorku.