Učebnice létání

Peticenemocnicesusice.cz Učebnice létání Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Karel Zitko

NÁZEV SOUBORU: Učebnice létání.pdf

POPIS

Praktická příručka pro výcvik soukromého pilota letounů PPL(A) podle osnovy nového evropského předpisu PART FCL. Jediná učebnice, která pilotnímu žákovi v češtině krok za krokem vysvětluje základní manévry, které provádí v průběhu výcviku soukromého pilota letounů. Autoři jsou dopravní piloti s rozsáhlou praxí jako instruktoři. Knížka je vhodná pro zájemce o sportovní a turistické létání, ale i studenta, který zvažuje dráhu profesionálního pilota.

Trávit čas knihou Učebnice létání! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Učebnice létání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Učebnice létání - Milan Vacík,Karel Zítko | Knihy Dobrovský

Učebnice létání - Vacík Milan, Zitko Karel,. Praktická příručka pro výcvik soukromého pilota letounů PPL(A) podle osnovy nového evropského předpisu...
Učebnice létání Milan Vacík ... Jediná učebnice, která pilotnímu žákovi v češtině krok za krokem vysvětluje základní manévry, které provádí v průběhu výcviku soukromého pilota letounů. Autoři jsou dopravní piloti s rozsáhlou praxí jako instruktoři.