Středověké obléhací zbraně

Peticenemocnicesusice.cz Středověké obléhací zbraně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: David Nicolle

NÁZEV SOUBORU: Středověké obléhací zbraně.pdf

POPIS

Období středověku je jedním z nejplodnějších v dějinách vojenství, pokud jde o vývoj válečných strojů před nástupem střelného prachu. Tehdy byly zúročeny vojensko-technologické tradice starověku. O tento vývoj se v prvé řadě zasloužily tři civilizace: pozdně římská neboli byzantská říše, islámský svět a později mongolské "světové impérium". Tato knížka pojednává o metacích strojích, o kuších, shazovacích, zápalných a výbušných zbraních, o pracích využívajících tah lidské síly i odstředivou sílu páky se závažím, o raketách ad. Text doprovází mnoho ilustrací.

Trávit čas knihou Středověké obléhací zbraně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Středověké obléhací zbraně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Obléhání - Wikipedie

Středověké obléhací zbraně Byzanc, islámský svět a Indie . David Nicolle; David Nicolle . 4,5 . Sledovať autora . Geografia a cestovanie História Technika a priemysel. Všetky knihy autora . Grada, 2008. Vydavateľstvo Grada, 2008. Období středověku je jedním z nejplodnějších v dějinách vojenství, pokud jde o vývoj ...
Besiege je hra založená na fyzice , ve které múžete stavět středověké obléhací stroje a ničit obrovské pevnosti a mírumilovné osady.