Psi

Peticenemocnicesusice.cz Psi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Desmond Morris

NÁZEV SOUBORU: Psi.pdf

POPIS

Tohle je jiná kniha o psech než všechny ty, co máte doma v knihovně. Pokud se o kynologii zajímáte, neměli byste si ji nechat ujít…Známý popularizátor vědy Desmond Morris se ujal nelehkého úkolu: sestavit skutečnou encyklopedii psích plemen. Tedy nikoli napsat další z mnoha publikací s pěknými barevnými obrázky, ale pokusit se opravdu shrnout co nejvíce informací o co nejvíce plemenech, od těch nejoblíbenějších po ta nejméně známá. Když se na počátku vyptával odborníků, kolik psích plemen vlastně existuje, někteří to odhadovali na dvě, jiní na tři či čtyři stovky. Jenže jak píše sám autor: "Poté, co jsem prostudoval prameny k více než tisícovce psích plemen, cítím jistotu, že mi jich ještě pár muselo utéct."

Hledáte knihu Psi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Desmond Morris? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

PSI - What does PSI stand for? The Free Dictionary

Psí (majuskulní podoba Ψ, minuskulní podoba ψ, řecký název ψῖ) je třiadvacáté písmeno řecké abecedy a v řecké číselné soustavě má hodnotu 700. V moderní řečtině i ve starořečtině jeho výslovnost odpovídá kombinaci českých písmen /ps/.
Jen oblečení, které přesně sedí vašim proporcím, vám nabídne ochranu nejen před povětrnostními vlivy, ale hlavně při pádech a karambolech, které se motorkářům nevyhýbají. Užijte si komfort kombinézy na míru a navrhněte si vlastní design podle své fantazie a stylu. Šijeme jednodílné i dvoudílné kombinézy, bundy a kalhoty a vybrat si můžete z kůže nebo textilu.