Matareseův kruh

Peticenemocnicesusice.cz Matareseův kruh Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Robert Ludlum

NÁZEV SOUBORU: Matareseův kruh.pdf

POPIS

Dlouhou řadu let stáli na opačných stranách železné opony: první pracoval pro CIA a druhý pro KGB. Oba jsou geniálními špiony, oba se rozhodli pro život plný násilí a vzájemně pro sebe představovali ztělesnění absolutního zla. A přece se z nich musejí stát spojenci, i když jim kvůli tomu jdou po krku jejich vlastní zpravodajské služby. Odhalili totiž více než sto let staré spiknutí, jehož cílem je svržení světového řádu. Temné seskupení s názvem Matareseův kruh stojí za bezpočtem atentátů a masových vražd, k nimž docházelo v průběhu celého dvacátého století. Avšak žádný ze zločinů této ďábelské mezinárodní organizace není tak děsivý jako plán na rozpoutání konfliktu supervelmocí, na jehož pozadí chtějí členové Kruhu rozehrát závěrečný akord své šílené hry. A zabránit jim v tom mohou pouze dva agenti, kteří spolu až doposud vedli boj na život a na smrt... Román Matareseův kruh je mnohými považován za vrchol Ludlumovy tvorby.

Trávit čas knihou Matareseův kruh! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Matareseův kruh a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Matareseův kruh - Robert Ludlum | Elektronická kniha na ...

Popis. Dlouhou řadu let stáli na opačných stranách železné opony: první pracoval pro CIA a druhý pro KGB. Oba jsou geniálními špiony, oba se rozhodli pro život plný násilí a vzájemně pro sebe představovali ztělesnění absolutního zla.
Matareseův kruh Autor Robert Ludlum. Dlouhou řadu let stáli na opačných stranách železné opony: první pracoval pro CIA a druhý pro KGB. Oba jsou geniálními špiony, oba se rozhodli pro život plný násilí a vzájemně pro sebe představovali ztělesnění absolutního zla.