Barbie: Cukrárka

Peticenemocnicesusice.cz Barbie: Cukrárka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Barbie: Cukrárka.pdf

POPIS

Uži si čajovú párty s Barbie! Prečítaj si zaujímavý príbeh a vyskúšaj lákavé recepty pre majstrov cukrárov! V knižke ťa navyše čakajú tipy ako pripraviť dokonalé čajové posedenie.

Trávit čas knihou Barbie: Cukrárka! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Barbie: Cukrárka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Barbie cukrárka - Darčeková súprava

BARBIE BFP99 Panenka. Zkoumej nová povolání s panenkami Barbie! Objevuj další možnosti v medicíně, profesionálním sportu nebo tvůrčím umění! Barbie v typickém úboru s dokonalými doplňky udělá dojem i pořádný kus práce! Vyber si profesi zdravotní sestry, fotbalistky, krasobruslařky, cukrářky nebo učitelky hudby!
Mattel Barbie povolání cukrářka Panenka Barbie pomůže dětem vyrobit dort a ozdobit je pomocí jedinečného příslušenství pro pečení! Tato kreativní sada je dokonalým receptem na zábavu, obsahuje tři kontejnery s plastovou hmotou v růžové, modré a s přidáním konfet, díky kterým si můžete vytvořit své vlastní požitky. Kuchyňský ostrov je rozdělen do tří ...