Minimum proti stresu

Peticenemocnicesusice.cz Minimum proti stresu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Jan Cimický

NÁZEV SOUBORU: Minimum proti stresu.pdf

POPIS

Odborník na slovo vzatý radí svým čtenářům, jak výkonně pracovat, jak se správně učit, jak se zbytečně nehádat, jak bojovat s bulimií, jak se bránit osamocení, jak vychovávat děti, jak zvýšit své bezpečí na ulici, jak bojovat se závislostí, jak zanechat kouření, a vůbec jak se úspěšně vyrovnat s nároky prostředí, se stresem a sed vším, co dnešního člověka neustále obklopuje.

Trávit čas knihou Minimum proti stresu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Minimum proti stresu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Osm příznaků, že jste nadmíru vystresovaní. Máte potíže s ...

Minimum proti stresu 4 4 recenze Odborník na slovo vzatý radí svým čtenářům, jak výkonně pracovat, jak se správně učit, jak se zbytečně nehádat, jak bojovat s bulimií, jak se bránit osamocení, jak vychovávat děti, jak zvýšit své bezpečí na ulici, jak bojovat se závislostí, jak zanechat kouření, a vůbec jak se ...
Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů.