Egypt

Peticenemocnicesusice.cz Egypt Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Michael Rauch

NÁZEV SOUBORU: Egypt.pdf

POPIS

Průvodce po zemi, přibližující kulturu, obsahující praktické rady i tipy.Návrhy tras - 6 podrobných návrhů tras Vás dovede na nejzajímavější místa.Tipy znalců - více než 200 tipů do lidí, kteří se v Egyptě vyznají.Mapy - 16 detailních map, které úzce souvisejí s textem.Jazykový průvodce - s minitlumočníkem Langenscheidt nikdy nestratíte řeč.

Trávit čas knihou Egypt! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Egypt a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Egypt | History, Map, Flag, Population, & Facts | Britannica

L'Égypte Écouter (en arabe : مصر / miṣr ; en arabe égyptien : مصر / maṣr [m a s ˤ ɾ]), en forme longue la république arabe d'Égypte (en arabe : جمهورية مصر العربية?) [3], est un pays se trouvant en Afrique du Nord-Est et, pour la péninsule du Sinaï, en Asie de l'Ouest.Située sur la côte sud de la Méditerranée orientale, le bassin Levantin, l'actuelle ...
První místo na světě zaujímá Egypt v produkci datlí, z ovoce se pěstují především pomeranče. Velký objem potravin se však musí dovážet. Pro živočišnou výrobu neexistuje dostatečná krmivová základna, protože v zemi prakticky neexistují pastviny. Stavy koz, ovcí i skotu jsou proto nízké.