Kouzelná flétna 1 (+ CD)

Peticenemocnicesusice.cz Kouzelná flétna 1 (+ CD) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Dalibor Bárta

NÁZEV SOUBORU: Kouzelná flétna 1 (+ CD).pdf

POPIS

Kniha obsahuje 12 pohádkových melodií pro sopránové a altové flétny s doprovodem na CD a akordovými značkami pro kytaru, klavír nebo keybord. Seznam skladebO turecký zemiPrincezna ze mlejnaO šípkových růžíchJak se budí princeznyTři oříšky pro PopelkuJá ti prstýnek dámNes mě, loďkoLotrando a ZubejdaVoda, voděnkaSvatební menuetTrpasličí svatbaPáni kluciNoty, slouží jako doplněk učiva na ZUŠ, ale jsou vhodné i pro potřeby Základních škol, hudebních kroužků či pro samouky. Jsou určeny všem, kdo si rádi hrají a chtějí se zároveň něčemu přiučit. Nelze je vnímat jako metodickou učebnici hry na flétnu, ale jako zpestření výuky pomocí známých melodií.

Trávit čas knihou Kouzelná flétna 1 (+ CD)! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kouzelná flétna 1 (+ CD) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kouzelná flétna 1 + CD - Dalibor Bárta | Knihy Dobrovský

Kouzelná pohádková flétna 1 + CD - Zbyněk Štiller - detailní informace o produktu. Noty z celého světa. Nabízíme noty, zpěvníky, noty pro školy, učebnice a jiné hudebniny se zaměřením na klasickou i populární hudbu.
Kouzelná pohádková flétna 1 + CD Titul Kouzelná pohádková flétna + CD obsahuje 12 známých filmových pohádkových melodií v úpravě (rozsahu) pro zobcovou flétnu. Tyto melodie si může zahrát každý, i ten, kdo nechodí do hudební školy. Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění a pouze doprovod pro Vaši hru.