Hadí dcera

Peticenemocnicesusice.cz Hadí dcera Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Karel C. Grig

NÁZEV SOUBORU: Hadí dcera.pdf

POPIS

Bible, Exodus 22,17Čarodějnici nenecháš naživu.Ve stejnou dobu, kdy jsou v rozvalinách stavby poblíž Prahy objeveny oběti téměř padesát let staré vraždy, se na jachtě plující Středomořím seznamuje osamělý starší muž s výrazně mladší dívkou. Žádný z nich netuší, jak hluboce se jejich rychle gradující vztah proplete s vyšetřováním dávného zločinu, přestože muž ví, že pachatel dodnes nezískal, o co kdysi usiloval. Obstojí milenci v boji o život, až vrah znovu a opakovaně udeří? A kdo je onen záhadný ochránce, který jim pomáhá přežít?

Trávit čas knihou Hadí dcera! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hadí dcera a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Hadí dcera - Karel Grig C. | Knihy.ABZ.cz

Hadí dcera (e-kniha) Bible, Exodus 22,17 Čarodějnici nenecháš naživu. Ve stejnou dobu, kdy jsou v rozvalinách stavby poblíž Prahy objeveny oběti téměř padesát let staré vraždy, se na jachtě plující Středomořím seznamuje osamělý starší muž s výrazně mladší dívkou.
Dcéra čarodejnice: Hadí dar; Dcera čarodějky 2: Černá magie; Die Hüterin der Wahrheit 2: Dina und die schwarze Magie; The Shamer's Daughter 2 - The Serpent Gift; Bosorkina dcéra 2: Čierna mágia; Wszystkowidząca 2