101 Whisky

Peticenemocnicesusice.cz 101 Whisky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Ian Buxton

NÁZEV SOUBORU: 101 Whisky.pdf

POPIS

Expert na whisky Ian Buxton prošel regály světových obchodů s whisky a doporučuje rozmanitou sbírku starých favoritů, hvězdné nováčky a z nepochopitelných důvodů neznámé značky, které prostě musíte okusit. Tato praktická kniha, která z výběru vyřadila obskurní, směšně limitované a neskutečně drahé whisky, není seznamem cenami ověnčených 101 „nejlepších" whisky světa, je to průvodce pro nadšence, kteří musí vyhledat a vyzkoušet, aby si doplnili svoje vzdělání o whisky. Navíc je tato kniha i velmi praktická, pomáhá dekódovat marketingový humbuk a jde přímo k věci. Přináší zkrátka 101 značek whisky - ať už z Indie, Ameriky, Švédska nebo Irska, Japonska nebo hor, údolí a ostrovů Skotska, které nadšenci musí vyzkoušet.

101 Whisky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ian Buxton. Přečtěte si s námi knihu 101 Whisky na peticenemocnicesusice.cz

Whiskey 101: What beginners need to know

Rare Whisky 101 has been the trusted 'go-to' place for factual, accurate Single Malt Scotch Whisky valuations for many years. The Rare Whisky 101 Half Year 2019 Collector/Investor Report. Discover how the rare whisky market performed in the first half of 2019.
101 Whiskies to Try Before You Die is a whisky guide with a difference. It is not an awards list. It is not a list of the 101 'best' whiskies in the world in the opinion of a self-appointed whisky guru. It is simply a guide to the 101 whiskies that enthusiasts must seek out and try in order to complete their whisky education.