Rozbal to na zeď - Farma

Peticenemocnicesusice.cz Rozbal to na zeď - Farma Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Rozbal to na zeď - Farma.pdf

POPIS

Skvělá zpráva pro všechny malé farmáře a farmářky! Nyní můžete mít svou farmu, a to přímo na zdi vlastního pokojíčku. Stačí "to rozbalit" s tímto samolepicím plakátem s nápaditou scenérií farmy. Na obrázku, který je v roli celkem čtyřikrát, se vyskytují různá hospodářská zvířata. Plakát je černobílý, takže je možné zvířata vybarvit. Lze jej i rozstříhat a jednotlivé části obrázku lepit samostatně. Samolepicí plakát farmy skýtá hodiny zábavy. Tak neváhej a rozbal to na farmě!(30 x 100cm v krabici 60 x 300 mm)

Hledáte knihu Rozbal to na zeď - Farma? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Svojtka&Co: Rozbal to na zeď - Farma - Recenze a ...

Přes 70 000 knih skladem. Osobní odběr ZDARMA, nákup nad 700 Kč = DOPRAVA ZDARMA. Rychlé dodání. Věrnostní program. ShopRoku 2016 - Cena popularity.
102 Kč Rozbal to na zeď!Farma... ;to rozbalit" s tímto samolepicím plakátem s nápaditou scenérií farmy.Na obrázku, který je v roli celkem čtyřikrát, se vyskytují různá hospodářská zvířata. Plakát je černobílý, takže je možné zvířata vybarvit.