Seznamka smrti

Peticenemocnicesusice.cz Seznamka smrti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Lincoln Child

NÁZEV SOUBORU: Seznamka smrti.pdf

POPIS

Lewis a Lindsay Thorpeovi byli dokonalý pár: mladí, atraktivní a dokonale k sobě pasovali. Když jsou Thorpeovi nalezeni mrtví ve svém honosném obýváku (poté, co spáchali dvojnásobnou sebevraždu), vyvolá to poplach v kancelářích Eden Incorporated, ultramoderní seznamovací společnosti z Mahnattanu, jejíž závratný úspěch (a absolutní utajení) je solí v očích lidem po celém světě. Ačkoli to ví jen málo lidí, Thorpeovi byli víc než jen dokonale šťastný pár – byl to první dokonalý pár společnosti Eden, tzv. superpár.Christopher Lash, bývalý soudní psycholog FBI záhy dostane od společnosti Eden naléhavou žádost, aby rychle – a nenápadně – prošetřil celou událost. Lashův psychologický rozbor neodhalí nic podezřelého, avšak zcela mimoděk se před ním vynořují vzpomínky na trýznivou osobní tragédii, před níž léta zavíral oči.Situace se náhle změní s úmrtím dalšího páru klientů společnosti Eden – podle všeho i zde šlo o dvojnásobnou sebevraždu. Eden – a hlavně Richard Silver, inteligentní a samotářský zakladatel společnosti – nyní nemá na výběr a musí udělit Lashovi nebývalý přístup k většině svých střežených tajemství, pokud si má uchovat naději, že se podaří zjistit, kde se stala chyba. Skrytý svět, který Lash objeví, je udivující směsicí umělé inteligence, tvůrčího ducha a bludištěm technologie, jež k Lashovu údivu skutečně dokáže plnit slib, jaký svým klientům poskytuje: záruku dokonalého partnera na celý život. Lashova účast ve vyšetřování však je čím dál osobnější a riskantnější, než si na počátku myslel.

Trávit čas knihou Seznamka smrti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Seznamka smrti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Seznam smrti | iPrima

Seznamka smrti Nejdříve jeden velice dobrý detektiv řeší případy úmrtí párů a samozřejmě, že by ani nikoho nemohlo napadnout, co vše dokáže jeden jediný počítač. Neustále hledají mezi lidmi a i když už něco vypadá tak patrně, nakonec je z toho jen další krok zpět.
Lincoln Child: Seznamka smrti (BB art, 2007, 374 stran, výborný stav, jen lehce zažloutlý papír). Lewis a Lindsay Thorpeovi byli dokonalý pár: mladí, atraktivní a dokonale k sobě pasovali. Když jsou Thorpeovi nalezeni mrtví ve svém honosném obýváku (poté, co spáchali dvojnásobnou sebevraždu), vyvolá to poplach v kance…