Strýček Ludvík ve švýcarské poušti

Peticenemocnicesusice.cz Strýček Ludvík ve švýcarské poušti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Jannec Levi

NÁZEV SOUBORU: Strýček Ludvík ve švýcarské poušti.pdf

POPIS

Mnoha cenami ověnčený bestseller mezi dětskými knihami!Pokračování sérieCo byste dělali, kdybyste se dostali do království, které je celé čokoládové? Anebo kdybyste našli lék na všechny nemoci na světě? A co kdybyste se setkali s rodinou oblud, které by si vás chtěly usmažit na pánvičce jako řízek? Že se to nemůže stát? Ale samozřejmě, že ano! Zeptejte se strýčka Ludvíka. To všechno se mu skutečně stalo na dobrodružných cestách ve švýcarské poušti.Strýček Ludvík ve švýcarské poušti je druhým dílem z oceňované knižní série Dobrodružství strýčka Ludvíka, která nadchla jak dětského, tak dospělého čtenáře. První díl Strýček Ludvík v honduraských stepích, který již česky vyšel, byl ověnčen mnohými literárními cenami. Obě publikace byly vybrány do seznamu doporučovaných knih tamějším ministerstvem školství. A v blízké době se již můžeme těšit nad další díl: Strýček Ludvík v sibiřské džungli.

Trávit čas knihou Strýček Ludvík ve švýcarské poušti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Strýček Ludvík ve švýcarské poušti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Strýček Ludvík ve švýcarské poušti - c | Knihy Dobrovský

To všechno se mu skutečně stalo na dobrodružných cestách ve švýcarské poušti. Strýček Ludvík ve švýcarské poušti je druhým dílem z oceňované knižní série Dobrodružství strýčka Ludvíka, k.. Zobrazit celý text.
Strýček Ludvík ve švýcarské poušti je druhým dílem z oceňované knižní série Dobrodružství strýčka Ludvíka, která nadchla jak dětského, tak dospělého čtenáře. První díl Strýček Ludvík v honduraských stepích, který již česky vyšel, byl ověnčen mnohými literárními cenami.