Nápad za milión

Peticenemocnicesusice.cz Nápad za milión Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Dan Heath

NÁZEV SOUBORU: Nápad za milión.pdf

POPIS

Kniha Nápad za milión, v origináli Made To Stick, sa okamžite po svojom vydaní v roku 2007 umiestnila na prvých miestach knižných rebríčkov The New York Times a Business Week, v rebríčku 100 najobľúbenejších titulov Amazonu obsadila 26. priečku a vyhlásili ju za najlepšiu knihu roka 2007 v kategórii „Business Books“. Bola preložená do mnohých jazykov a stále patrí k obľúbeným titulom manažérov pôsobiacich vo sférach obchodu, reklamy, neziskových organizácií a mnohých iných, kde je dôležité prezentovať nápady tak, aby sa úspešne zrealizovali.

Trávit čas knihou Nápad za milión! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nápad za milión a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nápad za milión - Chip Heath,Dan Heath | Knihy Dobrovský

Kniha Nápad za milión, v origináli Made To Stick, sa okamžite po svojom vydaní v roku 2007 umiestnila na prvých miestach knižných rebríčkov The New York Times a Business Week, v rebríčku 100 najobľúbenejších titulov Amazonu obsadila 26. priečku a vyhlásili ju za najlepšiu knihu roka 2007 v kategórii „Business Books".
Známe to všichni: jednoho dne přijde na vývojáře Nápad. Je skvělý, úžasný, ušetři spoustu práce, vydělá spoustu peněz a lidé budou nadšení. Když ho vysvětlíme kolegům vývojářům, jsou nadšení! Nápad je úžasná věc, zbývá jen maličkost - realizovat ho. A na tom spousta nápadů pohoří. Jak se tomu vyhnout?