Tajemné podzemí II. díl

Peticenemocnicesusice.cz Tajemné podzemí II. díl Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Jitka Lenková

NÁZEV SOUBORU: Tajemné podzemí II. díl.pdf

POPIS

Tajemné podzemí – Střední Čechy je druhou ze série knih, které přehledně mapují, a to u nás vůbec poprvé, historické podzemí Čech a Moravy. Za tímto unikátním projektem se skrývá nejen více jak čtyřicetiletá zkušenost s praktickými výzkumy našeho podzemí, ale i stovky hodin další s tím související badatelské práce.Zdálo by se, že podzemí středních Čech a Prahy nemůže překvapit ničím zásadním. Vždyť kdo nebyl třeba v Koněprůských jeskyních anebo na Americe? Ale co vám říkají názvy jako Štolmíř, Vřesov či Kaňk? Navíc zjistíte, že podzemí středních Čech není jen Český kras a že mnohá zajímavá mezní místa můžete dnes navštívit i sami - a bez rizika.

Trávit čas knihou Tajemné podzemí II. díl! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Tajemné podzemí II. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tajemné podzemí II. díl - Miloš Štraub, Jitka Lenková ...

Tajemné podzemí - II. díl Střední Čechy (Miloš Štraub, Jitka Lenková) Cena vč. DPH: 299 Kč Cena pro členy klubu typu B: 269 Kč Cena pro členy klubu typu C: 269 Kč. Další díl úspěšné edice Tajemné podzemí, tentokrát věnovaný středním Čechám. Skladem poslední kus!
Tajemné podzemí - VI. díl Východní Čechy (Miloš Štraub, Jitka Lenková) Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Edice Tajemné stezky > Tajemné podzemí - VI. díl Východní Čechy (Miloš Štraub, Jitka Lenková) Související odkazy: Tajemné stezky - Toulky krajem dolní Cidliny (Jan Řehounek) | Tajemné stezky - Barokní krajinou Kladského pomezí (Luboš Y ...