Moderní přístupy k řízení výroby

Peticenemocnicesusice.cz Moderní přístupy k řízení výroby Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: Miloslav Keřkovský

NÁZEV SOUBORU: Moderní přístupy k řízení výroby.pdf

POPIS

Publikace obsahuje ucelený přehled progresivních přístupů k řízení výroby zpracovaný na základě každodenní praxe řízení výroby našich firem. Důraz je přitom kladen na nejvýznamnější úroveň – strategické řízení výroby. Autor se zabývá otázkou formulace výrobní strategie a taktické i operativní úrovně řízení výroby. Věnuje se také konceptům řízení výroby MRP, Just-in-time, OPT atd., moderním přístupům k řízení výrobních nákladů a rovněž problematice uplatnění informačních technologií v řízení výroby. Poslední kapitola je zaměřena na světový standard World Class Manufacturing. V závěru publikace jsou uvedeny případové studie a citáty z odborného tisku.

Trávit čas knihou Moderní přístupy k řízení výroby! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Moderní přístupy k řízení výroby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Moderní přístupy k řízení výroby - Miloslav Keřkovský ...

Moderní přístupy k řízení výroby. Miloslav Keřkovský, Ondřej Valsa. Třetí doplněné vydání nejprodávanější publikace ediční řady C. H. Beck pro praxi přináší v oblasti přístupu k řízení výroby řadu nových postřehů.
Všechny informace o produktu Kniha Moderní přístupy k řízení výroby, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Moderní přístupy k řízení výroby.