Těžší než nebe

Peticenemocnicesusice.cz Těžší než nebe Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Charles R. Cross

NÁZEV SOUBORU: Těžší než nebe.pdf

POPIS

Autor na základě více než 400 rozhovorů s Cobainovými přáteli, rodiči, kolegy i díky exkluzivnímu přístupu k citacím z Cobainových deníků odhaluje mnohá neznámá tajemství, která se váží k této legendární hvězdě i jeho skupině Nirvána, jež pro něj představovala celý jeho soukromý život. Cross jej líčí jako rozpolcenou osobu, jako milého a oblíbeného mladíka atletického vzezření, ale i hrozivého zuřivce, morbidního a vizuálního umělce, jako ambiciózního muže, vyhledávajícího i odsuzujícího slávu. Poukazuje na průběh nelehkého rozvodu jeho rodičů i následky, které na něm zanechal, plné depresivních stavů a morbidních představ a odhaluje jejich genetický původ, který jej nakonec na vrcholu slávy přivedl k sebevraždě. Crossova práce tak představuje nejhlubší knihu o nejtemněji padající hvězdě, uvádějící na pravou míru celou řadu falešných mýtů.

Trávit čas knihou Těžší než nebe! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Těžší než nebe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Těžší než nebe: Životopis Curta Cobaina - Charles R. Cross ...

Těžší než nebe: životopis Kurta Cobaina je biografická kniha amerického zpěváka a frontmana grungeové skupiny Nirvana Kurta Cobaina.Kniha vyšla v roce 2001 a jejím autorem je Charles R. Cross.Autor absolvoval velké množství rozhovorů s Cobainovými přáteli a rodinou.
Těžší než nebe vřele doporučuju všem, kteří se o Nirvanu zajímají. 02.12.2005 Viktor P., Hluk. O mnoho lepší než Come as you are. Přečtěte si a možná to přispěje k pochopení beznadějnosti, v jaké tento člověk přežíval. A písně, které někdy odkřičel, jsou výjimečné a nacházejí znovu a znovu další ...