Koňaky

Peticenemocnicesusice.cz Koňaky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

AUTOR: Conal R. Gregory

NÁZEV SOUBORU: Koňaky.pdf

POPIS

Kúpa, skladovanie a vychutnávanie koňaku je natoľko vážna vec, že sa treba na ňu náležite pripraviť. Napríklad aj prečítaním knižky, ktorej autor zaručuje najvyššiu odbornosť a pútavé spracovanie tejto atraktívnej témy. Sprístupňuje podrobnosti o dejinách umenia vyrábať koňaky, poučí o zásadách degustácie a podávania, predstaví vyše šesťdesiat najdôležitejších koňakárskych podnikov na svete a 150 štýlov koňakov veľkých značiek.

Trávit čas knihou Koňaky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Koňaky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Investiční koňaky - AlkoholClub

Sklepmistr pozoruje, jak se která surovina vyvíjí, vyměňuje sudy, vybírá místa zrání. Protože se prakticky všechny koňaky prodávají bez údajů o místě a době sklizně, míchač důmyslně mísí dohromady koňaky různého stáří a z různých oblastí. Dosahuje tak harmonie, kvality a osobitého stylu.
Koňaky a další brandy se nejlépe pijí ze sklenice tvaru tulipánu (koňaková sklenka, napoleonka) a chutnají nejlépe při pokojové teplotě. Koňaková sklenka má kratší krk, její dno je širší, a postupně se zužuje až k okraji. Velká plocha hladiny ve sklence zvyšuje odpařovaní aromatických látek, zatímco úzké hrdlo ...