Případ mechanického muže

Peticenemocnicesusice.cz Případ mechanického muže Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Mark Hodder

NÁZEV SOUBORU: Případ mechanického muže.pdf

POPIS

Čas se změnil, a králův agent sir Richard Burton je jedním z mála lidí, kteří vědí, že svět míří úplně jinam než dosud.Na Trafalgarském náměstí je nalezen opuštěný mosazný muž na klíček.Jednoslabičně odpovídající odulé monstrum tvrdí, že je dlouho ztraceným dědicem prokletého panství Tichborneů. V Londýně vyvolávají dělníci pouliční bouře a tajemné přízraky z páry podněcují totální třídní válku.Burton a jeho asistent se snaží odhalit plán, který hrozí rozervat impérium. Jakou úlohu v tom všem musí sehrát mechanický muž?Druhé dobrodružství Burtona a Swinburnea přetéká excentrickými, parou poháněnými technologiemi, groteskními postavami i stále záhadnějším tajemstvím.

Hledáte knihu Případ mechanického muže? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Mark Hodder? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Pripad mechanickeho muze | HLEDEJCENY.cz

Případ mechanického muže Čas se změnil, a králův agent sir Richard Burton je jedním z mála lidí, kteří vědí, že svět míří úplně jinam než dosud. Na Trafalgarském náměstí je nalezen opuštěný mosazný muž na klíček.
Obsah: Případ mechanického muže 2. kniha v sérii Burton & Swinburne. Čas se změnil, a králův agent sir Richard Burton je jedním z mála lidí, kteří vědí, že svět míří úplně jinam než dosud. Na Trafalgarském náměstí je nalezen opuštěný mosazný muž na klíček.