Tíha lží

Peticenemocnicesusice.cz Tíha lží Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Emily Carpenter

NÁZEV SOUBORU: Tíha lží.pdf

POPIS

Temnota nalezená v románu její matky není ničím ve srovnání s pravdou, deroucí se z jeho stránekNa první pohled se může zdát, že Meg Ashleyová má všechno. Je mladá, krásná a život plný večírků jí financuje matka, zbožňovaná autorka hororového románu Kotě. Meg ale dobře ví, že nic není takové, jak se na první pohled zdá. V touze vymanit se z vlivu své matky přijme Meg nabídku k sepsání pamětí a odhalit tak lži, manipulace a osamělost, které provázely celé její dětství. Meg odjede na opuštěný ostrov Bonny Island, kde její matka kdysi psala kultovní Kotě. Snaha o skandální odhalení pravdy se ale velmi rychle promění ve vyšetřování několik desítek let staré vraždy, která se na ostrově odehrála a kdysi se stala předlohou pro napsání Kotěte.

Hledáte knihu Tíha lží? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Emily Carpenter? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Tíha lží - Emily Carpenterová | Knihy Dobrovský

Xyz Tíha lží | Emily Carpenterová . Temnota nalezená v románu její matky není ničím ve srovnání s pravdou, deroucí se z jeho stránekNa první pohled se může zdát, že Meg Ashleyová má všechno. Je mladá, krásná a život plný večírků jí financuje matka, zbožňovaná autorka hororového románu Kotě.
1x kniha Tíha lží Na první pohled se může zdát, že Meg Ashleyová má všechno. Je mladá, krásná a život plný večírků jí financuje matka, zbožňovaná autorka hororového románu Kotě.